Loading...

Odzyskiwanie danych

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdego nośnika. Podejmujemy się każdego zlecenia - niezależnie od stopnia jego komplikacji. Przez ostatnie lata wypracowaliśmy znaną i cenioną markę w zakresie odzyskiwania danych - Szpital Danych. Posiadamy wszelką niezbędną wiedzę, narzędzia, międzynarodowe kontakty w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej. Dysponujemy własnym zespołem wybitnych specjalistów w dziedzinie elektroniki, matematyki, informatyki, mechaniki. Wszystko to powoduje, że nie ma dla nas barier, nie ma dla nas zadań niewykonalnych.

Do naszych usług zalicza się:

- odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
- odzyskiwanie danych z dysku SSD
- odzyskiwanie danych z karty pamięci
- odzyskiwanie danych z pendriva
- odzyskiwanie danych z telefonu
- odzyskiwanie danych z macierzy RAID
 

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników. Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych z dysków twardych - nawet w przypadku poważnych usterek mechanicznych. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, wiedzą i doświadczeniem. 

Odzyskujemy dane z macierzy RAID każdego typu. Jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet w przypadku powaznych usterek. 

Odzyskujemy dane z pamięci flash - nand, pendrivów, kart pamięci oraz dysków SSD. 

Odzyskujemy dane z telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów. Jesteśmy w stanie odzyskać dane z urządzeń mobilnych uszkodzonych na skutek zalania, upadku, przepięcia. Dokonujemy odczytu danych bezpośrenio z kości pamięci. 

Odczytujemy skasowane smsy, skasowaną historię połączeń z telefonów, skasowane kontakty, utracone zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty. 

Odzyskujemy dane skasowane z dysku, z kompuera, z laptopa. Nie ma dla nas praktycznie żadnych barier w dziedzinie odzyskiwania danych. 

W każdym przypadku mocno zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie odpowiemy na każde pytanie.