Wszystko dla GSM

Smartfony są dzisiaj z nami praktycznie zawsze i wszędzie. Wielu ludzi nie będzie w stanie przypomnieć kiedy ostatni raz spędzili bez telefonu choć jeden dzień. Czy to źle? Zależy to od tego w jaki sposób je używamy. 

Jednakże - niezależnie od sposobu używania - każdemu z nas czasem się zdarzy upuścić telefon, zalać go wodą (częściej - piwem) czy uszkodzić mu port ładowania przypadkowym pociągnięciem za kabel. Smarfony to aktualnie najbardziej narażony na niebezpieczeństwo kawałek elektroniki jaki istnieje, dlatego warto zadbać o to, żeby był w stanie znieść przypadkowe uszkodzenia - poprzez zakup futerału lub szkła ochronnego na ekran. 


Czasem jednak i to nie wystarczy - ale nie ma strachu - gdy zdarzy się najgorsze i ekran.... mleko się rozleje - posiadamy części zamienne do wielu najpopularniejszych modeli telefonów. Za dodatkową opłatą jesteśmy również w stanie dokonać profesjonalnej wymiany ekranu, głośnika, kamery i innych. 


A gdy stanie się bardzo źle i nie będzie możliwości odratowania telefonu - tutaj też możemy pomóc. Prowadzimy najlepszą w Polsce klinikę odzyskiwania danych, która z dużym prawdopodobieństwem odzyska wszystkie dane z Waszego telefonu! 

Wszystko dla GSM

Czytnik kart pamięci microSD/TF, microSDHC , wystarczy podłączyć go do portu USB, 1.1 2.0 3.0 aby był gotowy do pracy. Dzięki temu prostemu urządzeniu  Odczytasz dane z kart pamięci, bez potrzeby przegrywania ich na inne nośniki. Urządzenie współpracuje z kartami najnowszych modeli,...
Długi połączeniowy kabel z pozłacanymi wtykami mini Jack i nylonowym oplotem . Dzięki niemu można połączyć komputer lub telefon z głośnikami, wzmacniaczem, kinem domowym, lub radiem samochodowym, obsługującym takie połączenie. Nylonowy oplot zapewnia ochronę przed uszkodzeniem  przewodu ,...
Długi połączeniowy kabel z...
42,00 zł