RTV

Często przy zakupie nowego sprzętu elektronicznego w głowie pojawia się nam pytanie - jak najlepiej podłączyć nowy odtwarzacz blu-ray z nowoczesnym, płaskim telewizorem, ale jednocześnie wypuszczając dźwięk do amplitunera a nie do telewizora, oraz gdzie i jak to wszystko umiejscowić coby to wszystko miało ręce i nogi... Na te pytania - oraz dużo więcej - znajdziecie Państwo odpowiedź w tej kategorii. 


Oferujemy ogromny asortyment wszelakich przewodów i złączy, które umożliwią połączenie "wszystkiego z wszystkim", wliczając w to połączenie ściany z telewizorem poprzez odpowiednie uchwyty oczywiście :)  (w tym regulowane oraz odchylane) jak i również półeczki pod odtwarzacze, które mogą wpaść Państwu w oko. 

Oczywiście to nie wszystko - w tej kategorii poza akcesoriami do urządzeń sprzętu domowego - można znaleźć kompletne stacje pogodowe i inne drobne sprzęty RTV, w tym również piloty. 

Przejrzyj naszą ofertę - gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

RTV

Połączeniowy kabel 2RCA na 2RCA (cinch). Dzięki niemu można połączyć komputer lub telefon z głośnikami, wzmacniaczem, kinem domowym, lub radiem samochodowym, obsługującym takie połączenie. Marka Kruger&Matz to doskonała jakość wykonania . Z przeprowadzonych przez nas testów wynika, że...
Kabel połączeniowy do ładowarki 3W1 . Dzięki niemu  można ładować trzy urządzenia jednocześnie . Z jednej strony kabla jest wtyk USB  kompatybilny z każdą ładowarką USB na rynku, a z drugiej aż 3 wtyki - Iphone , Micro-USB , Lightning 8-pin. Rozwiązanie idealne do samochodu , gdy trzeba...
Kabel połączeniowy do ładowarki 3W1...
39,00 zł