Warsztat

Miejsce, w którym kompletnie - od A do Z - doposażysz swój warsztat, aby był gotowy na każde, nawet najbardziej ekstremalne wyzwanie! 

Począwszy od mebli czy szuflad przeznaczonych specjalnie do przechowywania i kategoryzowania elementów scalonych (czy po prostu wkrętów lub narzędzi), poprzez chemię przeznaczoną dla elektroniki po profesjonalne sprzęty z zakresu techniki pomiarowej.  

Prowadzimy jeden z największych serwisów elektroniki w Warszawie, więc doskonale wiemy co jest niezbędne technikowi do prowadzenia nawet najbardziej zaawansowanych procesów naprawczych; wiemy też jakich marek unikać a jakie są dobre, godne polecenia. 

Warsztat

Wielofunkcyjne klipsy pomiarowy. W zestawie znajdują się dwie sztuki - czerwona i czarna. Przystosowane do połączenia z miernikiem typu multimetr poprzez standardowe przewody bananowe 4mm. Wbudowana sprężyna powoduje samoczynne zaciśnięcie pazurków klipsa. Niezwykle przydatny przy pomiarach...
Wielofunkcyjne klipsy pomiarowy. W...
55,00 zł
Idealna do zastosowań domowych. Posiada płynną, manualną regulację temperatury przy pomocy pokrętła. Zakres temperatury nagrzewania 160-500 stopni. Moc grzałki 50W. Posiada diodę LED sygnalizującą stan pracy. Elektronicznie kontrolowana temperatura. Antypoślizgowa gumowana rękojeść grota. Na...