Topniki

Topniki są preparatami chemicznymi stosowanymi w procesie lutowania. Zależenie od rodzaju i zastosowania topniki mogą pomagać, poprawiać jakość lutowania, poprawiać jakość połączeń lutowniczych, obniżać temperaturę lutowania. 

Istnieją też topniki, które umożliwiają lutowanie metali dotychczas nielutujących się. Do takich metali należy m.in. aluminium oraz jego stopy, jak również trudnym metalem do lutowania jest stal nierdzewna. W naszej ofercie znajdziecie topniki, które rozwiązują problem trudnolutujących się metali!

Posiadamy bogate doświadczenie w lutowaniu, każdego dnia stosujemy preparaty wspomagające lutowanie. Posiadamy więc bogate doświadczenie własne, które sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie określić jakość oraz zastosowanie każdego z oferowanych przez nas preparatów. 

Produkcja topników 

Nasza firma posiada także doświadczenie w zakresie produkcji topników, w tym m.in. topnika do lutowania aluminium oraz stali nierdzewnej. W przyszłości planowane są też inne topniki - plan zakłada uruchomienie produkcji praktycznie wszystkich topników niezbędnych do serwisu, serwisu i produkcji elektroniki. 

Topniki

Filtruj według

Topnik - preparat STS-10 wspiera, umożliwia przeprowadzenie procesu lutowania stali nierdzewnej, chromo-niklu itp. materiałów. Środek jest bardzo prosty w zastosowaniu - wystarczy skropić lutowaną powierzchnię a następnie lutować przy pomocy zwykłej cyny oraz lutownicy. Wraz z preparatem ALU-29...
Topnik - preparat STS-10 wspiera,...
34,00 zł
Najmocniejszy na rynku topnik służący do lutowania aluminium . Wystarczy tylko kropla naszego preparatu na powierzchni aluminium, aby możliwy stał się proces lutowania przy wykorzystaniu zwykłej cyny oraz zwykłej lutownicy . Preparat istnieje już od wielu lat na rynku. Preparat występuje w...