CRC 5-56 500ml - Olej do ochrony metali w wilgotnej i korozyjnej atmosferze
Indeks: 32734

CRC 5-56 500ml - Olej do ochrony metali w wilgotnej i korozyjnej atmosferze

Indeks: 32734
29,00 zł
Brutto

Produkt przeznaczony do ochrony metali, które są narażone na kontakt z wilgocią (wodą). Hydrofobowy skład zapewnia wypieranie wody a co za tym idzie - pokryty metal jest zabezpieczony przed powstaniem korozji. 
Dodatkowo jego właściwości smarne i penetrujące powodują, że może być używany jako środek do poluźniania śrub czy niwelowania tarć pomiędzy przedmiotami. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

CRC 5-56 500ml 

Produkt przeznaczony do ochrony metali, które są narażone na kontakt z wilgocią (wodą). Hydrofobowy skład zapewnia wypieranie wody a co za tym idzie - pokryty metal jest zabezpieczony przed powstaniem korozji. Dodatkowo jego właściwości smarne i penetrujące powodują, że może być używany jako środek do poluźniania śrub czy niwelowania tarć pomiędzy przedmiotami.

Właściwości:

  • Ochrona przed korozją
  • Chroni metale i stopy
  • Wypiera i chroni przed dostępem wody i wilgoci
  • Bezpieczny na wszystkich powierzchniach metalowych, nie plami
  • Bezpieczny dla większości gum, plastików i powłok. 

IVITER - znajoma nazwa, nieprawdaż?

Nazwa IVITER wydaje Ci się być dziwnie znajoma? Nie bez powodu. Jesteśmy jednym z największych serwisów elektroniki w Warszawie; o ile nie w całej Polsce. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty mieliśmy w rękach, używając je do napraw dokonywanych przez naszych techników. Doskonale znamy się na temacie elektroniki i chętnie odpowiemy na pytania związane z produktami.

Zapraszamy do zakupów!

32734
11 Przedmioty
32734