IVITER powstał jako spełnienie marzeń sennych, wizji o sięganiu gwiazd, tworzeniu równoległej rzeczywistości.

Droga do naszego programu kosmicznego (w przenośni i dosłownie!!!) prowadzi przez twardą rzeczywistość. W kraju, w którym niegdyś rozkwitający przemysł elektroniczny został zlikwidowany w jednej chwili, postanowiliśmy po pierwsze go odbudować, a po drugie stworzyć światowe centrum elektroniki. Tu, teraz, na Waszych oczach!

Jesteśmy firmą, która świadczy szereg praktycznych i użytecznych usług. Cały czas prowadzimy rekrutację na wszystkie stanowiska, cały czas pozyskujemy nowe powierzchnie użytkowe. Każdego dnia rośniemy, rozwijamy się, poszerzamy naszą ofertę.

Nasz zespól gromadzi najzdolniejszych specjalistów, wizjonerów, techników, serwisantów, specjalistów z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej, konstruktorów, handlowców.

Właścicielem firmy i twórcą jej koncepcji jest Iwo Czerniawski – magister sztuki, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie skrzypiec, konstruktor-krótkofalowiec, specjalista z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej, jednocześnie miłośnik teatru, rosyjskich systemów walki, judo oraz sportów wytrzymałościowych (giria). W skład naszego zespołu wchodzą osoby przez długie lata związane z firmą Sony – tak w zakresie serwisu, jak i pracy w działach związanych z badaniami nad konstrukcjami. Praktycznie każdy członek naszego zespołu posiada kilkunasto albo kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie elektroniki.