IVITER market jest częścią projektu dużego projektu technicznego - IVITER, w skład którego wchodzi:

- jeden z największych serwisów elektroniki w Polsce - IVITER serwis 
- biuro projektowe w zakresie projektowania układów audio,
- laboratorium odzyskiwania danych - Klinika Danych,
- produkcja chemiczna - https://ivitem.pl - zwłaszcza preparatów do lutowania m.in. aluminium, jego stopów oraz stali nierdzewnej.

Asortyment sklepu

IVITER market to sklep internetowy oraz fizyczny oferujący produkty z zakresu elektroniki, RTV, techniki audio, narzędzi, techniki lutowniczej, chemii dla elektroniki, podzespołów elektronicznych, elektroniki użytkowej, akcesoriów elektrycznych, oświetleniowych, komputerowych, nośników pamięci. 

Oferta sklepu IVITER Market była skrojona również w taki sposób, aby prowadzony przez nas serwis elektroniki - https://iviterserwis.pl posiadał doskonałe zaplecze w postaci magazynu podzespołów, narzędzi chemii. Ale obsługa serwisów - w tym naszego serwisu to tylko jedna z gałęzi naszych głównych zainteresowań. 

Pełna dostępność produktów, zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym

Wszystkie nasze produkty dostępne są od ręki - istnieje możliwość zakupu od ręki w naszym sklepie przy Placu Konstytucji 5 w Warszawie (neon Instrumenty Muzyczne), istnieje też możliwość zamówienia przez sklep internetowy lub telefonicznie - przesyłki realizujemy natychmiast! 

Sklep stacjonarny w samym sercu Warszawy - towar od ręki

Jedną z naczelnych idei naszego sklepu było zaprezentowanie szerokiej oferty technicznej - elektronicznej, narzędziowej, audio - ale nie na obrzeżach miasta - a w samym jego sercu. Zapraszamy do naszego lokalu stacjonarnego - niegdyś legendarnego sklepu "Instrumenty muzyczne". 

W tym samym punkcie co nasz sklep mieści się również główna siedziba naszego serwisu elektroniki!

Gwarancja i polityka zwrotów

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, istnieje możliwość zwrotu zakupionych przedmiotów bez podania przyczyny. Zawsze staramy się trzymać stronę klienta. Nie szukamy problemów tylko je zawsze rozwiązujemy!

Technika audio 

Jedną z bardziej istotnych dziedzin eksponowanych w naszym sklepie jest technika audio - przy okazji zapraszamy na naszą stronę dedykowaną technice audio https://iviteraudio.pl/ - można tam zapoznać się z publikacjami na temat dźwięku, muzyki - ale również można zapoznać się z naszą ofertą w zakresie techniki audio, zwłaszcza vintage oraz naszych usług w zakresie serwisu i renowacji urządzeń audio. W naszym sklepie IVITER market będziemy zaś eksponować różne akcesoria audio - w tym przewody audio, wkładki gramofonowe, złącza audio.

Zapraszamy do zakupów!

Nie zawiedziemy Was. Staramy się oferować dobre ceny, jedynie sprawdzone produkty, których sami używamy. Oferta naszego sklepu będzie stale rosła - będziemy starali się odpowiadać na wszystkie potrzeby