PERMACOL 2035Z 360 g - klej do montażu elementów SMD
Indeks:
Obecnie brak na stanie

PERMACOL 2035Z 360 g - klej do montażu elementów SMD

Indeks:
Obecnie brak na stanie
1 119,99 zł
Brutto

Ten klej epoksydowy, ze względu na swoją wysoką lepkość (aż 95cPa•s) służy do nakładania pod elementy SMD przez szablon. Uzyskamy dzięki temu taki rozmiar kropli, jaki będzie nam najbardziej w tym momencie potrzebny. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

Po naniesieniu na nadruk kropla ma kolor czerwony, po czym przybiera kolor brunatny. 

Proces utwardzania przeprowadza się w wysokiej temperaturze 125ºC-2min.

Utwardzany klej ma dobre własności mechaniczne, elektryczne (izolator) jak i odporność termiczną. Nieutwardzony klej SMT można usunąć z powierzchni płytki przy pomocy alkoholu, acetonu itp.

Utwardzony klej SMT mięknie pod wpływem wysokiej temperatury. Ze względu na ryzyko oderwania padów z powierzchni płytki drukowanej przy mechanicznym usuwaniu kleju należy zachować dużą ostrożność oraz właściwą temperaturę podgrzanej spoiny.

Obecnie brak na stanie