Kontakt Chemie KONTAKT 60 - Środek do czyszczenia styków 200ml
Indeks: 70009

Kontakt Chemie KONTAKT 60 - Środek do czyszczenia styków 200ml

Indeks: 70009
45,00 zł
Brutto

Legendarny preparat do oczyszczania, regeneracji zaśniedziałych, zanieczyszczonych styków elektrycznych. Jest dość agresywny - przez co skuteczny. Producent zaleca aby stosować go w zestawieniu z jeszcze dwoma preparatami - czyli Kontakt WL oraz Kontakt 61 - gdzie Kontakt WL służy do wymycia rozpuszczonych przez Kontakt 60 substancji, a następnie Kontakt 61 służyć ma do zakonserwowania i nasmarowania styku. Działanie preparatu Kontakt 60 można wzmocnić poprzez dodatkowe oczyszczenie mechaniczne styku spryskanego preparatem. Po około 15 minutach możemy przystąpić do opłukania regenerowanego styku preparatem Kontakt WL. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O KONTAKT 60

Kontakt 60 jest pierwszym krokiem ku kompletnej konserwacji styków. Zadaniem Kontakt 60 jest usunięcie tlenków, korozji oraz ogólnie pojętego osadu z powierzchni kontaktów, co zapewnia przywrócenie jego pierwotnej, niskiej rezystancji. Następnie zalecane jest przemycie styków preparatem KONTAKT WL (również dostępny w naszym sklepie) oraz końcowa konserwacja czystych już styków poprzez KONTAKT 61 (który to jest oczywiście dostępny w ofercie sklepu)

Aplikacja KONTAKT 60

Aplikacja jest bardzo prosta - wystarczy spryskać wybrane powierzchnie , odczekać chwile aby produkt mógł zacząć reagować z korozją oraz innymi zanieczyszczeniami. Następnie przetrzeć ściereczką z mikrofibry.

Czynność tą można powtarzać aż do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu.  Kiedy styk jest już wystarczający czysty należy przemyć go środkiem KONTAKT WL a następnie zakonserwować KONTAKTEM 61. 

Warto tutaj nadmienić, że najlepiej przed przystąpieniem do czyszczenia poprzez produkt KONTAKT 60 - warto przedmuchać powierzchnie sprężonym powietrzem w celu pozbycia się większych zanieczyszczeń, które w procesie późniejszego przecierania szmatką mogłyby spowodować rysy. 

Do czego można stosować KONTAKT 60?

KONTAKT 60 doskonale się nadaje do czyszczenia wszelakiego rodzaju styków, oprawek żarówkowych, podstawek po procesory (i nie tylko), połączeń w kieszeniach dysków twardych oraz wiele, wiele innych. Jest to środek bardzo uniwersalny, nie wchodzi w reakcje z większością materiałów dostępnych na rynku, więc można go bezpiecznie używać gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba. 

Kupujesz od pasjonatów, nie od zwykłego sprzedawcy 

Kupując w naszym sklepie zaopatrujesz się w produkty od pasjonatów elektroniki; ludzi, którzy w razie pytań będą służyli pomocą. IVITER to nie tylko sklep - to również ogromny serwis z mnóstwem techników posiadających ogromne ilości wiedzy na temat konstrukcji urządzeń elektrycznych, elektronicznych, elektrotechnicznych oraz mechatronicznych.  Większość z produktów, które są dostępne u nas w sklepie - technicy znają na wylot, wielokrotnie używając ich w swoich naprawach. 

Zachęcamy do kupna! 

70009
29 Przedmioty
70009