Kontakt Chemie KONTAKT IPA 200ml - Alkohol izopropylowy (spray)
Indeks: 77109

Kontakt Chemie KONTAKT IPA 200ml - Alkohol izopropylowy (spray)

Indeks: 77109
35,00 zł
Brutto

KONTAKT IPA to praktycznie czysty alkohol izopropylowy (99%) co zapewnia mu doskonałe właściwości czyszczące. Bardzo szeroko używany w elektronice; dzięki niemu można pozbyć się zabrudzeń po kleju, tłuszczu; oczyścić zalane komponenty elektroniczne i wiele, wiele innych...

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O KONTAKT IPA 

Kontakt IPA jest prawie w stu procentach czystym alkoholem izopropylowym. Cecha ta zapewnia doskonałe właściwości czyszczące oraz bardzo niską reaktywność względem metali czy szkieł. Nie zostawia śladów po wyschnięciu, a samo odparowanie trwa bardzo krótko. 

Producent zadbał aby używanie produktu było jak najbardziej komfortowe i dokładne. W zestawie dostajemy aplikator rurkowy, który pozwoli nam sięgnąć w najbardziej niedostępne miejsca.  Sam sposób przechowywania alkoholu IPA w tym wypadku jest dużo lepszy od standardowego - dzięki szczelnemu pojemnikowi alkohol nie paruje a i sama aplikacja jest dużo wygodniejsza i bezpieczniejsza. 

Kontakt IPA jest niezbędnym produktem na wyposażeniu każdego stanowiska serwisowego.

STOSOWANIE KONTAKT IPA

Produkt ten ma BARDZO szerokie zastosowanie w elektronice (i nie tylko). Doskonale nadaje się do czyszczenia powierzchni styków, soczewek i innych elementów optycznych, głowic magnetycznych (np sprzęcie audio, NIE JEST natomiast zalecane nakładanie preparatu BEZPOŚREDNIO na głowicę), czyszczenie płytek drukowanych (również po zalaniu w słonej lub słodkiej wodzie), usuwania zaschniętego oleju, tłuszczu, farby i wiele, wiele innych. Doskonale sprawdzi się też w czyszczeniu luster w układach optycznych. 

W większości wypadków stosowanie KONTAKT IPA jest bardzo proste. Pokrywamy żądaną powierzchnie niewielką ilością produktu i następnie wycieramy szmatką z mikrofibry. Proces powtarzamy do momentu osiągnięcia odpowiedniego efektu. 

Produkt szybko paruje, bez zostawiania śladów więc nie ma potrzeby zmywania go z powierzchni. 

UWAGA! Produkt nie powinien wchodzić w reakcje z elementami gumowymi luz z innych tworzyw sztucznych; producent zaleca natomiast wstępne przetestowanie na niewidocznym, małym fragmencie tworzywa czy nie zachodzą niechciane reakcje. 

Iviter to nie tylko sklep, to również serwis elektroniki 

Jesteśmy jednym z największych serwisów elektroniki w Warszawie (o ile nie w całej Polsce!) i prezentowane u nas w sklepie produkty używamy na co dzień do serwisowania wszelakiej maści urządzeń. Kupując u nas w sklepie nie kupujesz u przypadkowego sprzedawcy - a u ludzi, dla których elektronika to pasja! 

 

77109
1 Przedmiot
77109