KONTAKT PCC - Środek do mycia płytek drukowanych po lutowaniu 400ml Kontakt Chemie
Indeks: 84013
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KONTAKT PCC - Środek do mycia płytek drukowanych po lutowaniu 400ml Kontakt Chemie

Indeks: 84013
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
70,00 zł
Brutto

Głownie zadanie KONTAKT PCC to pozbywanie się pozostałości po lutowaniu (pozostałości topnika). Jest ot bardzo istotne zadanie - suwanie pozostałości zapobiegnie zwarciom w przyszłości co znacząco podniesie poziom niezawodności urządzenia. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O KONTAKT PCC

Kontakt PCC to preparat przeznaczony głównie do usuwania pozostałości topnika po lutowaniu na płytce drukowanej. O tym jak bardzo jest to istotne - nie trzeba wspominać nikomu, kto miał chociaż trochę do czynienia z elektroniką. 

Pomijając już aspekt czysto wizualny, że płytka nie wygląda estetycznie z przypadkowymi "opiłkami" topnika rozsianymi po całej powierzchni płytki - ważniejszy jest aspekt techniczny. 

Każdy "opiłek" topika to potencjalny problem w przyszłości. Nawet jeżeli początkowo nie sprawia on żadnych w problemów - w przyszłości, jeżeli trochę się poruszy może doprowadzić do zwarcia dwóch ścieżek i uszkodzenia płytki. Jednakże nawet w momencie kiedy nie dochodzi do zwarcia - nadal może być odpowiedzialny za zwiększenie rezystancji i niepotrzebne upływy prądu. 

Warto tez wspomnieć, że fragmenty topnika mogą się też przyczynić do bardzo szybkiego powstawania korozji, a korozja to zdecydowanie nie jest porządana rzecz na układach drukowanych. Zresztą, nie tylko tam. 

Wszystkie powyższe sprawiają, że zdecydowanie warto zainteresować się tym produktem. Czyszczenie płytki przy użyciu tego produku nie jest czynnością ani skomplikowaną ani czasochłonną; a korzyści są bardzo wymierne. 

Kilka dodatkowych informacji o produkcie

  • Można używać go w pozycji "do góry dnem" co znacznie ułatwia jego aplikacje. 
  • Wysoka zawartość substancji czynnej w puszcze - aż 95%! 
  • W żaden sposób nie uszkadza warstwy ochronnej, która byłaby nałożona na płytkę. 
  • Bardzo szybko wysycha bez pozostawiania osadów

To tylko czubek góry lodowej naszego asortymentu

Sprawdź inne kategorie w naszym sklepie - znajdziesz tam prawdopodobnie wszystko to, co tylko mógłbyś potencjalnie potrzebować w związku z ogólnie pojętą elektroniką. 

Naszą zaletą jest dodatkowo to, że prowadzimy własny serwis elektroniki; ogromne dwa punkty w samym centrum Warszawy. Dziesiątki techników z ogromnym doświadczeniem składa się na nasz sukces i dzięki nim - doskonale wiemy co potrzebowałby każdy fan elektroniki! 

Zapraszamy do zakupów! 

84013
84013
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie