KONTAKT WL - Preparat czyszczący i odtłuszczający do kontaktów elektronicznych 200ml
Indeks: 71009

KONTAKT WL - Preparat czyszczący i odtłuszczający do kontaktów elektronicznych 200ml

Indeks: 71009
35,00 zł
Brutto

Kontakt WL - skuteczny preparat odtłuszczający stosowany do styków elektrycznych. Jeśli styki elektryczne są naprawdę w bardzo złym stanie - najpierw należy zastosować inny preparat również dostępny w naszej ofercie - Kontakt 60 - a dopiero po nim prezentowany Kontakt WL. Na koniec procesu można zastosować preparat konserwujący Kontakt 61. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O Kontakt WL

Kontakt WL jest to preparat, który jest absolutnie niezbędny gdy chcemy przeprowadzić profesjonalną konserwacje styków urządzenia, komutatorów silników elektrycznych czy przekaźników. Oczyszcza on powierzchnie z niewielkich, luźnych zabrudzeń oraz tłuszczu. Zasadniczo - służy jako preparat do przemywania styków po użyciu Kontakt 60. 

Dużym plusem jest możliwość bezproblemowego używania go w pozycji odwróconej - co pozwoli nam aplikować go w miejscach z utrudnionym dostępem. 

Warto zaznaczyć również, że praktycznie cała objętość puszki to substancja aktywna - dwutlenek węgla zajmuje tu jedynie 3%! 

Sposób aplikowania Kontakt WL

Należy mieć na uwadze, że preparat nie jest przeznaczony stricte do czyszczenia powierzchni z zaschniętych, dużych zanieczyszczeń - należy ją oczyścić przy użyciu przeznaczonego do tego środka, który usunie tlenki, korozję, smar i temu podobne. Polecamy do tego preparat Kontakt 60.  Na oczyszczone styki nakładamy Kontakt WL, który dodatkowo te styki odtłuści oraz usunie przypadkowo pozostawione mniejsze zabrudzenia. Na tak przygotowane styku - należy wtedy nałożyć Kontakt 61, który konserwuje i smaruje styki. 

Sklep inny niż wszystkie

Iviter.Market może na pierwszy rzut oka prezentować się jak zwyczajny sklep internetowy. Nie jest to jednak prawda - Iviter to ogromna marka zajmująca się nie tylko sprzedażą elektroniki oraz chemii do niej, ale też (głównie) naprawą wszelakich urządzeń; począwszy od AGD czy RTV po sprzęty przemysłowe. Jesteśmy jednym z największych serwisów w Warszawie, o ile nie w całej Polsce! Dzięki temu, kupując u nas - wiesz, że kupujesz u ludzi doświadczonych, obeznanych w temacie, którzy chętnie doradzą w przypadku posiadania pytań! 


Zapraszamy do zakupów! 

71009
33 Przedmioty
71009