KONTAKT 61 - Preparat smarujący antykorozyjny 200ml Kontakt Chemie
Indeks: 70509

KONTAKT 61 - Preparat smarujący antykorozyjny 200ml Kontakt Chemie

Indeks: 70509
35,00 zł
Brutto

KONTAKT 61 to ostatni krok w kierunku pełnej i doskonałej konserwacji styków. Jest to środek na bazie smaru, który doskonale pokrywa styki i chroni je przed korozją, jednocześnie praktycznie w ogóle nie wpływając na rezystancje styku. Zapobiega też szybkiemu zużywaniu się styków mechanicznych. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O KONTAKT 61

Kontakt 61 jest to środek konserwujący i smarujący styki. Smarowanie zapewnia większą odporność na mechaniczne uszkodzenia styku (np poprzez tarcie) i praktycznie do zera niweluje możliwość wystąpienia korozji. Warstwa preparatu może być bardzo cienka, co zdecydowanie zwiększa jego wydajność; dodatkowo ma ona doskonałe właściwości przewodzące, a więc nie musimy obawiać się o zwiększająca się rezystancje styków. 

STOSOWANIE KONTAKT 61

Kontakt 61 jest ostatnim krokiem ku doskonałemu zakonserwowaniu styków.  

  • Pierwszym  -  powinno być staranne oczyszczenie powierzchni styku z większych zanieczyszczeń poprzez np przedmuchanie sprężonym powietrzem (ostrożnie i delikatnie, aby nie uszkodzić elementów układu!). 
  • Następnie - nałożenie preparatu KONTAKT 60, który pozwoli na dokładne oczyszczenie styku z tlenków, korozji czy zaschniętego smaru.
  • Gdy już to zrobiliśmy - czas na przeczyszczenie styku produktem KONTAKT WL - pozwoli to na odtłuszczenie powierzchni i finalne przygotowanie pod nałożenie KONTAKT 61. 
  • KONTAKT 61 nakładamy jako niewielka, cienką warstwę. Nie ma potrzeby aby była ona gruba. 

Parametry techniczne:

  • Kolor: niebieski
  • Wytrzymałość termiczna: 800C
  • Gęstość: 0.76 g/cm3


Kupujesz od pasjonatów, nie od zwykłego sprzedawcy 

Kupując w naszym sklepie zaopatrujesz się w produkty od pasjonatów elektroniki; ludzi, którzy w razie pytań będą służyli pomocą. IVITER to nie tylko sklep - to również ogromny serwis z mnóstwem techników posiadających ogromne ilości wiedzy na temat konstrukcji urządzeń elektrycznych, elektronicznych, elektrotechnicznych oraz mechatronicznych.  Większość z produktów, które są dostępne u nas w sklepie - technicy znają na wylot, wielokrotnie używając ich w swoich naprawach. 

Zachęcamy do kupna! 

70509
6 Przedmioty
70509