Listwa zasilająca 5 gniazdek/ przewód 3m z włącznikiem Libox
Indeks: LB0193-3

Listwa zasilająca 5 gniazdek/ przewód 3m z włącznikiem Libox

Indeks: LB0193-3
55,00 zł
Brutto

Biała listwa zasilająca z kablem o długości 5m. Zawiera 5 gniazdek wyjściowych (euro) o napięciu sieciowym 230V. Listwa posiada podświetlany przycisk zasilający. Urządzenie ponadto zawiera zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, które wyłącza rozgałęziacz w przypadku awarii instalacji lub urządzeń elektrycznych. Konstrukcja nie zabiera dużo miejsca i jest łatwa do przenoszenia.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

Najpopularniejsze zastosowanie listwy?

Urządzenia takie jak przedłużacze (listwy zasilające) znajdują praktyczne zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Listwy są proste w obsłudze oraz pomogą, gdy jedno gniazdko nie wystarczy. Długi kabel o długości 5m spokojnie wystarczy, aby podłączyć urządzenie, które znajduję się zbyt daleko od gniazdka ściennego. Możliwość podłączenia 5 urządzeń elektrycznych na raz.

Cechy oraz jakoś wykonania listwy

Wykonana z białego plastiku obudowa liczy 5szt gniazd wyjściowych. Długość przewodu zasilającego to 5 metrów. Napięcie znamionowe 230V AC. Dodatkowo zabezpieczona przed przepięciem instalacji elektrycznej. Listwa przeciwprzepięciowa zabezpiecza urządzenia tylko wtedy, gdy w instalacji zastosowane są wcześniejsze stopnie ochrony przeciwprzepięciowej (A, B, C). Listwa jest ostatnim stopniem ochrony (D) i likwiduje tylko niewielkie przepięcia. Waga listwy to około pół kilograma. Średnica przewodu 3x 1,0mm

LB0193-3
4 Przedmioty
LB0193-3