ADAPTER ROZDZIELACZ 1 HDMI NA 2 HDMI
Indeks: K714

ADAPTER ROZDZIELACZ 1 HDMI NA 2 HDMI

Indeks: K714
14,99 zł
Brutto

Rozdzielacz sygnału cyfrowego przesyłanego przez standard HDMI. Dzięki temu urządzeniu Rozdzielisz sygnał cyfrowy audio i video pochodzący z jednego źródła, na dwa odbiorniki. Idealny do rozdzielenia sygnału z dvd lub blu-ray, na dwa telewizory, lub telewizor i nagrywarkę. Rozdzieli również sygnał cyfrowy pochodzący z komputera na dowolnie wybrane urządzenie.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

ADAPTER ROZDZIELACZ wtyk HDMI NA 2HDMi gniazdo

Adapter służy do rozdzielenia cyfrowego sygnału video i audio na dwa odbiorniki wyposażone w gniazda HDMI.

Rozdzielacz przesyła sygnał video w jakości FullHD 1080p oraz dźwięk w formacie Dolby Digital 5.1 , 7.1 oraz w starszym formacie jakim jest analogowy sygnał stereo.

Dzięki niemu Uzyskasz możliwość równoległego lub niezależnego oglądania filmu lub innego programu na dwóch odbiornikach telewizyjnych bez dodatkowego zakupu drogiego dekodera lub odtwarzacza DVD lub blu-ray.

Dodatkowo można oglądać film i jednocześnie nagrywać go przy pomocy zewnętrznej nagrywarki DVD.

Dodatkową zaletą jest to , że jedno z urządzeń odbierających sygnał może być wyłączone.

Specyfikacja techniczna:

Złacza: Wtyk Hdmi 1x, gniazdo hdmi 2x

Długość z przewodem: ok 15cm

Kolor czarny

Pozłacane wtyki

K714
7 Przedmioty
K714