O IVITER + oferta

IVITER powstał jako spełnienie marzeń sennych, wizji o sięganiu gwiazd, tworzeniu równoległej rzeczywistości.

Droga do naszego programu kosmicznego (w przenośni i dosłownie!!!) prowadzi przez twardą rzeczywistość. W kraju, w którym niegdyś rozkwitający przemysł elektroniczny został zlikwidowany w jednej chwili, postanowiliśmy po pierwsze go odbudować, a po drugie stworzyć światowe centrum elektroniki. Tu, teraz, na Waszych oczach!

Jesteśmy firmą, która świadczy szereg praktycznych i użytecznych usług. Cały czas prowadzimy rekrutację na wszystkie stanowiska, cały czas pozyskujemy nowe powierzchnie użytkowe. Każdego dnia rośniemy, rozwijamy się, poszerzamy naszą ofertę.

Nasz zespól gromadzi najzdolniejszych specjalistów, wizjonerów, techników, serwisantów, specjalistów z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej, konstruktorów, handlowców.

Właścicielem firmy i twórcą jej koncepcji jest Iwo Czerniawski – magister sztuki, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie skrzypiec, konstruktor-krótkofalowiec, specjalista z zakresu odzyskiwania danych i informatyki śledczej, jednocześnie miłośnik teatru, rosyjskich systemów walki, judo oraz sportów wytrzymałościowych (giria). W skład naszego zespołu wchodzą osoby przez długie lata związane z firmą Sony – tak w zakresie serwisu, jak i pracy w działach związanych z badaniami nad konstrukcjami. Praktycznie każdy członek naszego zespołu posiada kilkunasto albo kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie elektroniki.

Serwis elektroniki

Serwis elektroniki IVITER Serwis jest jedną z najbardziej zaawansowanych w Polsce jednostek tego rodzaju. W zasadzie jest jedyny w swoim rodzaju. Nasz serwis zajmuje się naprawą każdego rodzaju sprzętu elektronicznego. Naprawiamy m.in. laptopy, sprzęt audio, telewizory, RTV/AGD, ekspresy do kawy, lasery kosmetyczne, kamery video, sprzęt fotograficzny. Zdecydowanie więcej informacji na temat naszego serwisu możecie przeczytać na stronie https://iviter.pl/serwis/

Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników. Jesteśmy doskonale wyposażeni oraz doświadczeni w tym zakresie.

Sklep z elektroniką

Prowadzimy w danej chwili dwa lokale – przy ul. Dzielnej 7a oraz przy Placu Konstytucji 5 (były sklep „Instrumenty muzyczne”).

sklep

Najnowsze wpisy

kontakt