Odzyskiwanie danych

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdego nośnika. Podejmujemy się każdego zlecenia – niezależnie od stopnia jego komplikacji. Przez ostatnie lata wypracowaliśmy znaną i cenioną markę w zakresie odzyskiwania danych – Klinika Danych. Posiadamy wszelką niezbędną wiedzę, narzędzia, międzynarodowe kontakty w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej. Dysponujemy własnym zespołem wybitnych specjalistów w dziedzinie elektroniki, matematyki, informatyki, mechaniki. Wszystko to powoduje, że nie ma dla nas barier, nie ma dla nas zadań niewykonalnych.

Do naszych usług zalicza się:

– odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD
– odzyskiwanie danych z dysku SSD
– odzyskiwanie danych z karty pamięci
– odzyskiwanie danych z pendriva
– odzyskiwanie danych z telefonu
– odzyskiwanie danych z macierzy RAID
 

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników. Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych z dysków twardych – nawet w przypadku poważnych usterek mechanicznych. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, wiedzą i doświadczeniem.

Odzyskujemy dane z macierzy RAID każdego typu. Jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet w przypadku powaznych usterek.

Odzyskujemy dane z pamięci flash – nand, pendrivów, kart pamięci oraz dysków SSD.

Odzyskujemy dane z telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów. Jesteśmy w stanie odzyskać dane z urządzeń mobilnych uszkodzonych na skutek zalania, upadku, przepięcia. Dokonujemy odczytu danych bezpośrenio z kości pamięci.

Odczytujemy skasowane smsy, skasowaną historię połączeń z telefonów, skasowane kontakty, utracone zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty.

Odzyskujemy dane skasowane z dysku, z kompuera, z laptopa. Nie ma dla nas praktycznie żadnych barier w dziedzinie odzyskiwania danych.

W każdym przypadku mocno zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Generalne wytyczne są takie, że zawsze stajemy frontem do Gościa – co oznacza, że jeśli wszedł on pół godziny po zakończeniu wydawania lunchu – ale jednak o lunch nas poprosił, to koniecznie lunch mu wydajemy.

Jeśli Gość prosi aby sprzedaż mu po 2 różne pierogi różnych rodzajów i zrobić z tego jedną porcję – to zgadzamy się.

Jeśli Gość prosi nas o sos do pierogów – to nieodpłatnie w lokalu podajemy mu go! A nawet jak nie prosi to rozmawiamy i jeśli z rozmowy wyniknie, że może by miał ochotę – to przynosimy – zwłaszcza do mantów.

 

TO SIĘ CZYTA

NAJNOWSZE

Przejdź do paska narzędzi