Odzyskujemy dane z dysków twardych.

Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Mamy za sobą setki udanych prac. Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń.

Wymiana głowic w dysku twardym

Przeprowadzamy operację wymiany głowic w dysku twardym. Jest to złożona operacja, wymagająca ogromnej wiedzy oraz bardzo dużej wprawy. Niewiele jest osób w kraju, które potrafią to poprawnie zrobić. Rzecz w tym, że uczelnie nie kształcą w tym kierunku, brak jest literatury, podręczników, jednocześnie większość firm w Polsce, która ogłasza się jako odzyskująca dane z dysków – wykonuje jedynie podstawowe operacje – pośrednicząc w przypadku działań związanych z pracami we wnętrzu dysku twardego. Wymiana głowic jest procesem o tyle złożonym, że sama mechaniczna czynność nie powoduje uruchomienia dysku twardego. W całym prorcesie szalenie istotna jest diagnostyka, poprawny dobór odpowiednich głowic, praca ze strefą serwisową dysku twardego, kalibracja głowic. Nasza statystyka jest bardzo dobra – znakomita większość naszych prac kończy się sukcesem. 

Przekładka talerzy w dysku twardym

Jest to jeden z najtrudniejszych procesów z zakresu odzyskiwania danych. Wykonuje się ją tylko i wyłącznie w przypadku gdy mamy do czynienia z usterką silnika obracającego talerzami. Operacja ta jest trudna i ryzykowna. Jesteśmy w stanie wykonać ją poprawnie – wymaga ona jednak od nas dosłownie chirurgicznej precyzji. 

Dysk twardy chce się formatować

System operacyjny proponuje formatowanie nośnika – zazwyczaj bezpodstawnie. Wybór tej opcji może okazać się bardzo nieporządany. 

Dysk twardy upadł

Dysk twardy po upadku może mieć całą masę usterek. Bardzo dużo zależy choćby od tego jakie były nasze dalsze kroki – tuż po wystąpieniu problemu. Bardzo niewskazane jest bowiem uruchamianie dysku, który zaliczył upadek. Uszkodzone głowice mogą bowiem w sposób nieodwracalny uszkodzić powierzchnię talerzy. 

Odzyskiwanie danych z dysku po zalaniu

Po pierwsze – po zalaniu nie wolno w żadnym wypadku próbować uruchamiać dysku twardego – może to bowiem doprowadzić do bardzo poważnych usterek, które mogą w bardzo znaczny sposób skomplikować dalszy proces odzyskiwania danych. Po drugie – działania w zakresie odzyskiwanie danych z dysku twardego po zalaniu należy podjąć możliwie szybko. 

Iviter.Market

TO SIĘ CZYTA

NAJNOWSZE

Przejdź do paska narzędzi