Odzyskiwanie danych

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdego nośnika. Podejmujemy się każdego zlecenia – niezależnie od stopnia jego komplikacji. Przez ostatnie lata wypracowaliśmy znaną i cenioną markę w zakresie odzyskiwania danych – Klinika Danych. Posiadamy wszelką niezbędną wiedzę, narzędzia, międzynarodowe kontakty w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej. Dysponujemy własnym zespołem wybitnych specjalistów w dziedzinie elektroniki, matematyki, informatyki, mechaniki. Wszystko to powoduje, że nie ma dla nas barier, nie ma dla nas zadań niewykonalnych.

W obszarze odzyskiwania danych działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Były to lata bardzo intensywne – na przestrzeni których przerobiliśmy tysiące różnych przypadków, odzyskując dane z większości powierzonych nam nośników. Prowadziliśmy także liczne eksperymenty na uszkodzonych nośnikach nie należących do naszych klientów – w celu zbadania różnych metod odzyskiwania danych, jak również w celu podnoszenia kompetencji naszego zespołu.

Najważniejsze nasze usługi w obszarze odzyskiwania danych to:

– odzyskiwanie danych z dysku SSD
 

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników. Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych z dysków twardych – nawet w przypadku poważnych usterek mechanicznych. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, wiedzą i doświadczeniem.

Odzyskujemy dane z macierzy RAID każdego typu. Jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet w przypadku poważnych usterek.

Odzyskujemy dane z pamięci flash – nand, pendrivów, kart pamięci oraz dysków SSD.

Odzyskujemy dane z telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów. Jesteśmy w stanie odzyskać dane z urządzeń mobilnych uszkodzonych na skutek zalania, upadku, przepięcia. Dokonujemy odczytu danych bezpośrednio z kości pamięci.

Odczytujemy skasowane smsy, skasowaną historię połączeń z telefonów, skasowane kontakty, utracone zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty.

Odzyskujemy dane skasowane z dysku, z komputera, z laptopa. Nie ma dla nas praktycznie żadnych barier w dziedzinie odzyskiwania danych.

W każdym przypadku mocno zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z nami – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

 

Iviter.Market

TO SIĘ CZYTA

Matryca CMOS

SGRAM

NAJNOWSZE

Przejdź do paska narzędzi