Oferty pracy

Oferty pracy – IVITER

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

– sprzedawca elektronik – osoba, która będzie obsługiwać działy handlowe, związane m.in. ze sprzedażą podzespołów elektronicznych, urządzeń pomiarowych, narzędzi, sprzętu audio i wielu innych. Sprzedaż odbywać się będzie głównie w lokalu przy Placu Konstytucji 5 (były lokal Instrumenty Muzyczne).

– copywriter elektronik – osoba zdolna pisać teksty na temat działalności prowadzonej przez naszą firmę

– serwisant elektronik – osoba zdolna wykonywać naprawy serwisowe sprzętu elektronicznego – nie mamy sprecyzowanych wymagań – jedyne wymaganie to wybitna znajomość elektroniki w praktyce – interesują nas osoby z różnych dziedzin serwisowych (np. audio, fotografia, laptopy itd.)

W tej chwili zwłacza poszukujemy specjalistów z zakresu:
– naprawy sprzętu audio i RTV
– naprawy sprzętu fotograficznego
– naprawy sprzętu AGD/elektronarzędzi 

– specjalista z zakresu odzyskiwania danych – poszukujemy osób specjalizujących się w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków twardych, jak również urządzeń moblilnych, zarówno jeżeli chodzi o dyski mechaniczne oraz pamięć NAND/flash. Poszukujemy osób o wybitnym doświadczeniu w tej materii. Rozumiemy okoliczności rynkowe i jesteśmy gotowi negocjować wysokość wynagrodzenia aby zadowolić kandydata. Na dodatek jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnego działania w dziedzinie odzysku danych.

– konstruktor elektronik – zwłaszcza poszukiwane są osoby z doświadczeniem w zakresie projektowania. Ważne jest dla nas portfolio kandydata. IVITER planuje uruchomić w najbliższym czasie produkcję sprzętu audio ale nie tylko.

Co oferujemy? 

Wszystko. Wszystko co będzie potrzebne aby nawiązać współpracę. Wszystko jest bowiem kwestią wzajemnej umowy i zaufania. Możliwa umowa o pracę, opłacane urlopy i wynagrodzenie do pełnej negocjacji. Oferujemy pracę w zespole skłądającym się z doskonałych specjalistów, którzy dzielą się wiedzą (wręcz mają taki obowiązek, ale mają również taką wolę). Dysponujemy dobrym zapleczem warsztatowym, posiadamy dobrej klasy stacje lutownicze, mikroskopy stereoskopowe, przemysłowe myjki ultradźwiękowe, wysokiej klasy aparaturę pomiarową wielkiej częstotliwości i całą ogromną masę narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą naprawę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na nasz adres mailowy:
info@iviter.pl