Serwis audio

Serwis – napawa sprzętu audio – IVITER Audio

Szczegółowa oferta naszego serwisu audio:

https://iviteraudio.pl/serwis-audio

Nasza usługa wyróżnia się na rynku zdecydowanie tym, że obok serwisu prowadzimy również sklep vintage audio. Serwisowane urządzenia przechodzą przez szczegółowe testy odsłuchowe. Myśląc o serwisie, działając w zakresie naprawy powierzonego nam urządzenia dbamy również o takie szczegóły jak dobór odpowiednich komponentów, badamy, testujemy sprzęt pod kątem jego walorów brzmieniowych. Osoby odpowiedzialne za obsługę klienta w naszej firmie posiadają ogromne doświadczenie w zakresie aparatury audio, szeroką wiedzę na temat producentów, historii. Są wśród nas osoby przez lata pracujące w serwisach, są też sprzedawcy i kierownicy przodujących salonów audio, posiadający wieloletni staż. 

Nasza firma ciągle prowadzi rekrutację – wszystko po to, aby tworzyć, doskonalić zespół – zarówno techniczny, jak i związany z obsługą klienta. W planach oczywiście cały czas przyświeca nam cel stworzenia własnej marki sprzętu audio – wysokiej klasy. 

Naprawiamy sprzęt audio: wzmacniacze tranzystorowe, wzmacniacze lampowe, sprzęt klasy high-end, przedwzmacniacze, odtwarzacze CD, sprzęt studyjny. Praktycznie nie istnieje taki problem, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Czasem jest to tylko kwestia czasu – ale przejdziemy każdą usterkę. 

Sprzęt audio jest naszą wielką pasją. Jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę nawet bardzo złożoną. Właścicielem serwisu jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu aparatury audio – w tym obszerne doświadczenie w zakresie high-end. Posiadamy bardzo kompletne przygotowanie w kwestii aparatury lampowej, jak również jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej złożone układy cyfrowe.

Dysponujemy praktycznie każdymi lampami elektronowymi – od ręki i to najwyższej, światowej klasy. Lampy jakie stosujemy odpowiednio dobieramy pod kątem parametrów.  

Każdą sytuację traktujemy jako wyzwanie, do każdej sytuacji podchodzimy bardzo indywidualnie. Diagnoza oraz wycena jest zawsze bezpłatna. 

Skontaktuj się z nami i skonsultuj swój problem. Chętnie pomożemy. 

sklep

Najnowsze wpisy

kontakt