Serwis audio

Serwis – napawa sprzętu audio – IVITER Audio

Naprawiamy sprzęt audio: wzmacniacze tranzystorowe, wzmacniacze lampowe, sprzęt klasy high-end, przedwzmacniacze, odtwarzacze CD, sprzęt studyjny. Praktycznie nie istnieje taki problem, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Czasem jest to tylko kwestia czasu – ale przejdziemy każdą usterkę. 

Sprzęt audio jest naszą wielką pasją. Jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę nawet bardzo złożoną. Dowodzący serwisem jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasi technicy tworzyli własne, autorskie konstrukcje na poziomie high end. Posiadamy bardzo kompletne przygotowanie w kwestii aparatury lampowej, jak również jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej złożone układy cyfrowe.

Dysponujemy praktycznie każdymi lampami elektronowymi – od ręki i to najwyższej, światowej klasy. Lampy jakie stosujemy odpowiednio dobieramy pod kątem parametrów.  

Każdą sytuację traktujemy jako wyzwanie, do każdej sytuacji podchodzimy bardzo indywidualnie. Diagnoza oraz wycena jest zawsze bezpłatna. 

Skontaktuj się z nami i skonsultuj swój problem. Chętnie pomożemy.