Serwis – naprawa laptopów

Serwis laptopów, notebooków

Jesteśmy zaawansowaną firmą elektroniczną, to co nas zdecydowanie odróżnia od znakomitej większości serwisów laptopów, punktów naprawczych sprzętu komputerowego, to fakt, że w naszym zespole pracują prawdziwi elektronicy, potrafiący czytać i rozumieć schematy ideowe urządzeń elektronicznych, posiadający wybitne doświadczenie w naprawach trudnych, wybitne zdolności manualne wypracowane przez długie lata praktyki, w trakcie wykonywania napraw tysięcy powierzonych urządzeń.

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać naprawy mechaniczne, wymianę matrycy, klawiatury, złącza zasilania, portów USB.

Jesteśmy również w stanie dokonać zaawansowanych naprawa elektroniki, płyt głównych, dokonać w sposób poprawny wymiany komponentów opartych o technologię BGA. Nasi specjaliści dokonali w swojej karierze tysiące lutowań układów BGA.

Więcej informacji na temat lutowania BGA przedstawiamy na oddzielnej stronie.

Dysponujemy również dedykowanym działem w naszej firmie zajmującym się odzyskiwaniem danych z nośników. W naszej wieloletniej karierze niestety spotkaliśmy się z sytuacjami w których serwisanci na własną rękę usiłują uruchomić uszkodzony dysk twardy. W naszej firmie panują twarde reguły związane z obchodzeniem się z nośnikami danych i w przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek usterki – natychmiast nośnik taki przekazywany jest do dedykowanego działu zajmującego się analizą stanu nośnika i odzyskiwaniem danych.