Serwis produktów marki Apple

W obszarze Placu Konstytucji 5, w słynnym lokalu „Instrumenty Muzyczne” powstała strefa Apple. Wykwalifikowani konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z urządzeniami sygnowanymi jabłkiem. Staramy się w ciąż poszerzać magazyn naszych podzespołów, dzięki którym jesteśmy w stanie w maksymalnie krótkim czasie wykonać usługę naprawczą iPhona, iPada, iMaca, Macbooka.

Co istotne – również i w tym przypadku należy koniecznie podkreślić, że dysponujemy doskonałym zapleczem w zakresie prowadzenia skomplikowanych naprawa elektronicznych – nie są nam w żadnym stopniu straszne usterki związane z zalaniem macbooka słodkim, lepiącym się napojem. Posiadamy wiedzę i umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie dokonać nawet najbardziej zaawansowanej naprawy płyty głównej dowolnego urządzenia marki Apple.

Jeżeli istnieje taka potrzeba jesteśmy w stanie użyć naszych umiejętności w zakresie lutowania układów BGA (kliknij aby poczytać więcej na ten temat). Niekiedy, w przypadku zalanego urządzenia podejmujemy się wylutowania układu BGA w celu dokładnego doczyszczenia obszaru pod nim – a następnie ponownego jego umieszczenia lub wymiany na nowy układ. Wszystko ze względu na to, że każda nasza naprawa objęta jest pełną gwarancją – nawet urządzenia, które doznały ciężkiego zalania i które w innych serwisach nie będą naprawione poprawnie, nikt też nie będzie chciał za nie brać już żadnej odpowiedzialności.

Naszym celem jest stworzenie najszybszego i najbardziej zaawansowanego technologicznie pogwarancyjnego serwisu Apple w Polsce. Dysponujemy doskonałą bazą do tego celu, posiadamy ogromnych rozmiarów zaplecze techniczne, wspaniałych techników elektroników – w tym osoby posiadające ogromne doświadczenie w naprawach urządzeń marki Apple.