Sklep audio

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w całości dedykowanej technice audio – https://iviteraudio.pl – to tam znajdziecie najwięcej informacji, naszą najbardziej aktualną ofertę!

Na Placu Konstytucji, w samym sercu Warszawy, w lokalu pod słynnym neonem „Instrumenty Muzyczne”, w siedzibie naszej firmy – IVITER, uruchomiliśmy jeden z największych w Polsce – sklep ze sprzętem audio. Aktualnie główną ofertą naszej firmy jest sprzęt klasy vintage, pochodzący z różnych lat, od wielu różnych interesujących producentów.

Kontakt telefoniczny z naszą infolinią – 22 113 40 88 – ale i tak najlepiej przyjść na miejsce i zobaczyć wszystko na żywo. Kontakt mailowy – market (at) iviter.pl – zamiast (at) wstawiamy @. 

W naszym sklepie dostępne są:

– wzmacniacze audio
– amplitunery
– odbiorniki radiofoniczne
– odtwarzacze CD
– odtwarzacze magnetofonowe – deck
– gramofony – adaptery
– kolumny głośnikowe

Równolegle staramy się rozwijać ofertę w zakresie akcesoriów audio – przewodów, wkładek gramofonowych, środków do czyszczenia i konserwacji i wielu innych.

Już obecnie w naszej ofercie dostępnych jest przeszło 500 różnych urządzeń audio i wciąż przybywają kolejne.

Posiadamy również bogatą kolekcję oryginalnych pilotów do sprzętu audio – w tej chwili przeszło 200 różnych pozycji.

Gwarancja i renowacja sprzętu audio

Każdy oferowany przez nas sprzęt objęty jest standardowo roczną gwarancją. Każde urządzenie przed wyjściem od nas przechodzi pełną renowację, pełen serwis, który jest realizowany przez naszą firmę – na miejscu, na Placu Konstytucji – gdzie pracuje kilkunastu serwisantów – elektroników, mechaników, stolarzy.

Każde urządzenie przed sprzedażą jest demontowane i przechodzi szereg procesów – czyszczenia, wymiany podzespołów na nowe, renowacji mechaniki. Każdy sprzęt jest odnawiany wizualnie.

Co możesz od nas otrzymać?

Możesz u nas kupić sprzęt wysokiej klasy, wyprodukowany w czasach kiedy systemu audio projektowali pasjonaci, technicy – a nie księgowi. Jakość dźwięku pochodzącego ze sprzętu z dawnych lat jest z pewnością znacznie wyższa niż przeciętnego sprzętu współczesnego – dostępnego np. w sieciach supermarketów. Aby uzyskać jakość charakterystyczną dla oferowanego przez nas sprzętu vintage – należy liczyć się z bardzo wysokimi wydatkami, niekiedy jednak nie uda się osiągnąć charakterystycznego brzmienia aparatury projektowanej przed laty.

Ceny oferowanych przez nas urządzeń zaczynają się w okolicach 1000zł za moduł. Są też wyższe i droższe modele. Wszystkie zaś zawsze wydajemy tylko po przeprowadzeniu kompleksowego serwisu, renowacji. 

Unikalność naszej oferty

Z jednej strony proponujemy doskonałej jakości sprzęt starszej daty. Z drugiej strony – zapewniamy gwarancję i obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną nawet lepszą niż w przypadku nowego sprzętu – gdyż realizowaną przez naszą firmę, będącą obecnie największym serwisem sprzętu audio w Polsce. Zapraszamy do nas – na Plac Konstytucji 5.