Zuzanna Patkowska 02.10.2020

IVITER - Manager generalny poszukiwany! Oferta pracy.

IVITER - Manager generalny poszukiwany! Oferta pracy.
IVITER https://iviter.pl ( https://iviterserwis.pl , https://klinikadanych.pl ) poszukuje managera generalnego!
 
Po wielu latach uprawiania walki partyzanckiej, po rozpoczętych i nieukończonych studiach MBA, po latach popełniania błędów i święcenia licznych sukcesów w marketingu, po latach rozrastania się naszej firmy w sposób całkowicie niekontrolowany…
 
Ogłaszamy…
 
Szukamy managera generalnego, dyrektora, kogoś, kto posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu, w tworzeniu struktur, procedur, kogoś, kto zrozumie i uwierzy w mój, nasz projekt. Kogoś gotowego przyłączyć się do budowania organizacji, która w przyszłości będzie zmieniać świat, tworzyć własne programy kosmiczne, tworzyć innowacyjne urządzenia elektroniczne.
 
IVITER szuka osoby, która posiada doskonałe umiejętności z zakresu zarządzania, umiejętności miękkie – jak również jest osobą techniczną (najlepiej), posiada doskonałą umiejętność posługiwania się excelem.
 
Poszukiwany kandydat idealny to ktoś, kto podejmie się całościowo pozbierania naszej firmy, poskładania jej, całkowitego przeobrażenia, policzenia. Jako właściciel firmy deklaruję, że dysponuję doskonałymi kompetencjami w zakresie marketingu, poradziliśmy sobie w kryzysie a nawet odnotowaliśmy znaczny wzrost obrotów. Niestety obroty nie zawsze oznaczają dochód. Nie kontrolujemy wydatków, nie potrafimy w odpowiedni sposób zapanować nad wszystkimi przepływami finansowymi.
IVITER dysponuje w tej chwili doskonałą ekipą, świetnym marketingiem. Potrzebujemy jednak odpowiednich ram działania aby stać się przedsiębiorstwem doskonałym. Potrzebujemy organizacji, struktur, instrukcji, wytycznych i procedur – i gotowi jesteśmy zaufać komuś, kto podejmie się wyzwania stworzenia tego wszystkiego od początku do końca.
 
IVITER – powstał w roku 2013. Początkowo zajmował się jedynie odzyskiwaniem danych. Z czasem uruchomił również usługi w zakresie serwisu elektroniki. Z małej firemki, uruchomionej za 500zł w 30-metrowym lokalu, w podziemiach Pasażu Muranów, IVITER stał się jednym z największych serwisów elektroniki w Polsce, położonym w kilku lokalach w centrum Warszawy – m.in. w słynnym lokalu pod neonem „Instrumenty muzyczne” przy Placu Konstytucji 5. Dział zajmujący się odzyskiwaniem danych stał się jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce – Klinika Danych, zaś serwis obecnie zatrudnia około 40 osób, logistyków, serwisantów, infolinię, obsługę klienta, marketing. Firma zaangażowana jest również w działalność sprzedażową – prowadzi kilka sklepów internetowych i stacjonarnych, równolegle prowadzona jest również restauracja wraz z cateringiem, która jednocześnie dostarcza bezpłatne posiłki dla wszystkich pracowników firmy. Na Placu Konstytucji 5 od pewnego czasu rozwija się również sklep ze sprzętem audio vintage, który przed sprzedażą przechodzi renowację w naszym zakładzie. Prowadzimy również działalność sportową, budowlano-remontową, posiadamy również własne biuro rachunkowe, które jest zaangażowane tak w prowadzenie rozliczeń firmy, jak również w porządkowanie spraw formalnych.
 
I chociaż firma rośnie, zleceń przybywa to wciąż jesteśmy na etapie improwizacji. Potrzebujemy koniecznie perfekcyjnej organizacji, potrzebujemy natychmiastowego wsparcia osoby posiadającej doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania oraz liczenia, kogoś kto będzie utożsamiać się z naszymi ideami, kogoś kto uwierzy, kogoś – kto będzie chciał przyczynić się aktywnie do tworzenia jednej z najbardziej spektakularnych inicjatyw w dziejach wszechświata. Stawiamy przed sobą cele bardzo wysokie i z pewnością sięgniemy gwiazd! Potrzebujemy jednak więcej profesjonalizmu.
 
Zgłoszenia można wysyłać na mail: iwo@iviter.pl
 
Twórca firmy IVITER, Iwo Czerniawski

Napisz komentarz (bez rejestracji)

sklep

Najnowsze wpisy

kontakt