Oferty pracy

Ciągle rośniemy, cały czas szukamy nowych sił. Firma rośnie z każdym miesiącem. Ponad połowa naszych pracowników pracuje z nami od lat. Jest też część która stale się wymienia i tego grona część osób zostaje. Cały czas szukamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Cały czas szukamy nowych sił. Z pewnością jesteśmy w stanie zapewnić ciekawą pracę na długie lata. Bardzo ciekawą. I jesteśmy w stanie dobrze zapłacić. Zwłaszcza jeśli przyjdą do nas osoby, które dadzą dużo od siebie. 

IVITER poszukuje osób na następujące stanowiska:

– doradca Klienta/obsługa Klienta serwisu – to prawdopodobnie najważniejsze stanowisko w naszej firmie. Poszukiwane są osoby z technicznym przygotowaniem, o WYBITNYCH zdolnościach sprzedażowych. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za negocjowanie warunków realizacji usługi serwisowej z Klientem, jak również całkowicie odpowiedzialna będzie za przebieg całej naprawy. Podstawy techniczne są o tyle niezbędne i bardzo pomocne gdyż umożliwiają poprawną komunikację z technikami-serwisantami jak również pozwalają na normalną komunikację z Klientem. Co jest bardzo ważne? Każde zlecenie serwisowe w naszej firmie ma swojego opiekuna (managera). Jeżeli umawiasz się z Klientem na konkretny termin – musisz dopilnować całego procesu, zaopatrzeniowców, serwisantów – aby faktycznie termin został utrzymany. Musisz być w stałej komunikacji z Klientem, który powierzył Ci naprawę. 

– serwisant elektronik – osoba zdolna wykonywać naprawy serwisowe sprzętu elektronicznego – nie mamy sprecyzowanych wymagań – jedyne wymaganie to wybitna znajomość elektroniki w praktyce – interesują nas osoby z różnych dziedzin serwisowych (np. audio, fotografia, laptopy itd.)

W tej chwili zwłaszcza poszukujemy specjalistów z zakresu:
– naprawy sprzętu audio i RTV, słuchawek
– naprawy sprzętu fotograficznego
– naprawy sprzętu AGD/elektronarzędzi
– naprawa laptopów
– naprawa telefonów 

– sprzedawca elektronik – osoba, która będzie obsługiwać działy handlowe, związane m.in. ze sprzedażą podzespołów elektronicznych, urządzeń pomiarowych, narzędzi, sprzętu audio i wielu innych. Sprzedaż odbywać się będzie głównie w lokalu przy Placu Konstytucji 5 (były lokal Instrumenty Muzyczne). Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła opisy przedmiotów, jak również zależnie od stopnia zaangażowania będzie miała wpływ na kreowanie oferty naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego https://iviter.pl/market

– copywriter elektronik – osoba zdolna pisać teksty na temat działalności prowadzonej przez naszą firmę. Potrzebne są osoby, które doskonale posługują się słowem, jednocześnie znają się na technice, elektronice, technice audio. 

– specjalista z zakresu odzyskiwania danych – poszukujemy osób specjalizujących się w dziedzinie odzyskiwania danych z dysków twardych, jak również urządzeń moblilnych, zarówno jeżeli chodzi o dyski mechaniczne oraz pamięć NAND/flash. Poszukujemy osób o wybitnym doświadczeniu w tej materii. Rozumiemy okoliczności rynkowe i jesteśmy gotowi negocjować wysokość wynagrodzenia aby zadowolić kandydata. Na dodatek jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnego działania w dziedzinie odzysku danych.

– konstruktor elektronik – zwłaszcza poszukiwane są osoby z doświadczeniem w zakresie projektowania. Ważne jest dla nas portfolio kandydata. IVITER planuje uruchomić w najbliższym czasie produkcję sprzętu audio ale nie tylko. W szczególności poszukujemy osób posiadających doświadczenia w dziedzinie lamp elektronowych – ale nie tylko – każdy doświadczony pasjonat będzie dla nas cenny!

– asystent serwisanta – poszukujemy bardzo ambitnych pasjonatów techniki, elektroniki.
W ideale powinieneś znać się na elektronice oraz posiadać wysokie zdolności manualne. Bardzo mile widziani są np. modelarze, majsterkowicze. Do Twoich zadań będzie należeć m.in. wstępne oraz końcowe testowanie sprzętu audio, rozkręcanie urządzeń, czyszczenie, polerowanie pokryw gramofonów przy użyciu specjalnych narzędzi, pomoc we wszelkich czynnościach, działaniach serwisantów. Obok możliwości zarobku ta oferta stanowi możliwość nauczenia się trudnego zawodu od jednych z najlepszych specjalistów w Europie!

Jaki czas temu szukaliśmy managera – ale chyba już znaleźliśmy – czas to zweryfikuje!
Nasza najnowsza oferta pracy – dyrektor, manager generalny:
https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Co oferujemy? 

Wszystko co będzie potrzebne aby nawiązać współpracę. Wszystko jest bowiem kwestią wzajemnej umowy i zaufania. Możliwa umowa o pracę, opłacane urlopy i wynagrodzenie do pełnej negocjacji. Oferujemy pracę w zespole składającym się z doskonałych specjalistów, którzy dzielą się wiedzą (wręcz mają taki obowiązek, ale mają również taką wolę). Dysponujemy dobrym zapleczem warsztatowym, posiadamy dobrej klasy stacje lutownicze, mikroskopy stereoskopowe, przemysłowe myjki ultradźwiękowe, wysokiej klasy aparaturę pomiarową wielkiej częstotliwości i całą ogromną masę narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą naprawę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na nasz adres mailowy:

praca (małpa) iviter.pl (adres przepisz ręcznie wstawiając znak @).

sklep

Najnowsze wpisy

kontakt