Kontakt Chemie SURFACE 95 200ml - Środek czyszczący do sprzętu biurowego
Indeks: 86109

Kontakt Chemie SURFACE 95 200ml - Środek czyszczący do sprzętu biurowego

Indeks: 86109
27,00 zł
Brutto

SURFACE 95 to podstawowe wyposażenie każdego biura. Całkowicie bezpieczny elektrostatycznie produkt, którym można czyścić zarówno biurka jak i monitory czy komputery. 

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

O SURFACE 95 

SURFACE 95 to powinno być podstawowe wyposażenie każdego biura czy serwisu elektroniki.

Stosowanie środków czystości, które nie są przeznaczone specjalnie do konserwowania elektroniki i zarazem są bardzo słabymi przewodnikami może doprowadzić do łatwego zgromadzenia się ładunku elektrycznego na powierzchni płynu / ścierki.  Może mieć to ekstremalnie negatywne konsekwencje - może doprowadzić nawet do uszkodzenia elektroniki poprzez nagłe wyładowywanie dużego ładunku elektrycznego w delikatne obwody urządzeń. 

SURFACE 95 doskonale zapobiega temu zjawisku; zapewnia on bezpieczeństwo (oraz dokładność) czyszczenia powierzchni bez zbędnego ryzyka. 

Zawiera aktywne preparaty czyszczące, które nadają powierzchnią odpowiedni błysk; a właściwości antystatyczne będą dodatkowo ograniczały zbieranie się kurzu na ich powierzchni. 

Nie zawiera wody - co ma znaczny wpływ przy konserwacji urządzeń elektronicznych. 

Produkt oczywiście jest całkowicie bezpieczny dla praktycznie każdej powierzchni, w tym plastikowych czy metalowych obudów urządzeń. 

Aplikacja SURFACE 95

Aplikacja jest bardzo prosta i sprowadza się ogólnego spryskania czyszczonej powierzchni a następnie dokładnego przetarcie jej ścierką z mikrofibry. W razie potrzeby - czynność powtórzyć. 

Nie jesteśmy tylko sklepem z elektroniką

Marka IVITER to nie jest standardowy sklep z elektroniką. Jesteśmy również jednym z najlepszych i największych serwisów elektroniki w Warszawie. Na swoim koncie mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do nas, jeżeli przydarzy im się jakaś usterka. Podstawową zaletą, która wyróżnia nas na tle konkurencji jest to, że praktycznie każdy sprzedawany przez nas produkt używamy do dokonywania napraw w sprzętach klientów; doskonale wiemy co czego się po nich spodziewać. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania związane z produktami. 

Zapraszamy do zakupów! 

86109
4 Przedmioty
86109