Przewód kabel 2RCA - 2 RCA 0.5m Kruger&Matz
Indeks: KM0303

Przewód kabel 2RCA - 2 RCA 0.5m Kruger&Matz

Indeks: KM0303
35,00 zł
Brutto

Połączeniowy kabel 2RCA na 2RCA (cinch). Dzięki niemu można połączyć komputer lub telefon z głośnikami, wzmacniaczem, kinem domowym, lub radiem samochodowym, obsługującym takie połączenie. Marka Kruger&Matz to doskonała jakość wykonania. Z przeprowadzonych przez nas testów wynika, że naprawdę jest on bardzo wytrzymały. Kabel przesyła analogowy sygnał audio - stereo. Co bardzo ważne - oferowany przez nas kabel ma pozłacane wtyki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Długość jest bardzo odpowiednia do blisko stojącego sprzętu - zapobiega niepotrzebnej plątaninie kabli.

  • W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - 501648108
  • Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Towar zostaje wysłany kurierem w 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan. Masz prawo zwrócić produkt do 14 dni od daty zakupu. Warunkiem zwrotu produktu jest jego niezmieniony stan.

Połączeniowy kabel Kruger&Matz 2 RCA wtyk <-----> 2RCA wtyk 0,5m

Dzięki niemu można połączyć takie urządzenia jak komputer lub telefon z głośnikami, wzmacniaczem, kinem domowym lub radiem samochodowym, obsługującym takie połączenie. Marka Kruger&Matz to doskonała jakość wykonania. Z przeprowadzonych przez nas testów wynika, że naprawdę jest on bardzo wytrzymały. Kabel przesyła analogowy sygnał audio - stereo. Co bardzo ważne - oferowany przez nas kabel ma pozłacane wtyki, zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Długość jest wręcz idealna, do blisko stojącego sprzętu - zapobiega niepotrzebnej plątaninie kabli.

Specyfikacja:

Złącza: 2 wtyki RCA <-----> 2 wtyki RCA ( inaczej Cinch )

Pozłacane wtyki RCA

Żyły wykonane z czystej miedzi

Czysty sygnał bez zakłóceń

Zgodne z normami polskich i międzynarodowych standardów

Długość: 0,5m

Oferowane przez nas kable to produkt znanego światowego producenta , zdobywcy wielu nagród za jakość wykonania swoich towarów.

KM0303
2 Przedmioty
KM0303